Örgüden Bebek Hırka Modelleri

Birbirinden güzel ve oldukça şık bebek hırka modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.Beğendiğiniz modeli bulduğunuzda sormak istediğiniz sorularınız veya siparişlerinizi verebilmeniz için resim üzerindeki ismi instagram dan arama yapmanız yeterli.

Hırka modeli arayan arkadaşlarımız için bu birbirinden güzel hırkalardan derlediğimiz resim galerimiz faydalı olacaktır.Tüm görsellerin sahibi ciicii_bebe sayfasına teşekkürü borç biliriz.Kendisi faydalı bilgiler ve örgüye dair püf noktaları vererek örgüseverlere destek olurken aynı zamanda örgü bilmeyenlerimiz için 0-2 yaş arası siparişleri alıyor.

Bu arada yapılışları ayrıntılı gösterilen Bebek Yelek Modellerini de ziyaret edebilirsiniz.Örgüye yeni başlayan arkadaşlarımız veya modelleri ilk defa yapacak olanlarımız için gerçekten yardımcı görseller bulunuyor..

Ayrıca güzeliği ile annelerimizin dikkatini çekmeyi başaran harika Örgüden Atkı-Bere takımlarını da mutlaka görmelisiniz.

Kaynak: @ciicii_bebe

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*