Kanaviçe Etamin Seccade Modelleri

Bu yazımızda fikir amaçlı hepsi birbirinden hoş seccade modellerine yer vereceğiz.özellikle çeyizlerin olmazsa olmazı etamin seccadelere gözatmanızda fayda var.

En çok tercih edilen ve beğenilen seccade modellerinden derlediğimiz etamin seccadeler alıntıdır.Bu elemeği göznuru eserleri yapan arkadaşlara gelinisleri olarak teşekkür ederiz.

Çeyiz bohçası yapıyorsanız sizde etamin seccade temin etmeli veya kendiniz işleyerek bu güzelliklerle bohçanızı tamamlamalısınız.Binlerce beğeni alan bu modellerle bohçanzın güzelliğine güzellik katmalısınız.

Yine çeyiz bohçası hazırlayan arkadaşlarımız için veya kanaviçe sever dostlarımız için ayrıntılı yapılış videolarıyla,sesli anlatımla En Güzel Etamin Havlu Örnekleri web sitemizde.mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz..

İlk defa Kanaviçe İşleyecekler için büyük kolaylık sunan,hem çok hoş hem kolay seccade örneğimiz sesli anlatılıyor ve ayrıntılı gösteriliyor,üstelik baştan sona! Bu tatlı seccade modeli ayrıntıları için TIKLAYINIZ.

Gelin İşleri hakkında 60 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*