Gri Duvar Boyası Örnekleri

Son dönemin en trend rengi şüphesiz gri ve grinin tonları olduğunu görüyoruz.Kullanıldığı ortamı en şık haliyle yansıtıyor grinin her tonu adeta.Özellikle grinin açık tonu yaşam alanlarımızın hemen her yerine yakışıyor.Bu yazımızda hangi tonu nereye kullanabiliriz örnek dekorasyonlar üzerinde inceleyebilirsiniz.

Grinin hatrı sayılır birçok renk tonu mevcut,dolayısıyla seçenek fazla.Doğru tonu doğru alanda kullanmak evinizi daha yaşanabilir hale getirecektir.

Grinin bir güzel yanı daha var oda şu ki yanına kullanacağınız ikinci bir renk ile çoğu zaman uyumludur özellikle pastel tonlarla griyi kombinlemenizi tavsiye ederiz.Tabi burada ortamda kullanacağınız mobilya ve dekoratif ürünlerin katkısı büyük.

Banyo dekorasyon fikirleri için Modern Banyo Dekorasyonları yazımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

şimdi sizleri grinin birçok tonu ile dizyn edilmiş evlerle baş başa bırakıyorum:

Yatak Odası için Gri duvar boyası

Oturma odası için grinin farklı tonlar

Tv üvite arkası gri duvar

Gri boya ile boyanmış antreler

Gri tonu ile hayat verilmiş mutfaklar

Gri boya ile tasarlanmış salon

grinin farklı renklerle ve cocuk / genc odası kombinleri

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*