Kırlent / Yastık Kanaviçe Şablonları

Son dönemde oldukça rağbet gören dekoratif yastıkların hemen her yerde hatta internet üzerinden de hatrı sayılır derecede satışı yapılmakta. Tabi ki elemeği göznuru yapılan yastıkların gönlümüzde yeri her daim ayrı.

Özellikle kanaviçe işlemeli yastıklar son dönemde fazla tercih ediliyor ve bizde bu anlamda kendim işlerim diyenler için kanaviçe örnekleri derledik.Hepsi birbirinden hoş ve modern tasarlanmış şablonlardır.

Kırlent / yastık modellerini yaparken etamin kumaştan veya sayılabilen keten kumaştan tercih edebilirsiniz.İsterseniz kare isterseniz dikdörtgen şeklinde dilediğiniz ölçülerde kanaviçe yastıklarınızı yapabilirsiniz.

Kanaviçe yastık/kırlentlerinizi gül ve çiçek motifli işlemek istiyorsanız sizler için daha önce paylaşmış olduğumuz etamin gül-çiçek örneklerini ziyaret ederek modellerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

keyifli işlemeler dileriz…

Gelin İşleri hakkında 60 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*