Son Dönemin En Popüler 50Adet Bebek Örgü Modelleri

Örgü örmeyi öğrenmek,yapılması gerekenler listenizin başında gelmiyor olabilir ama gelmeli.Bebeğinize,yeğeninize,kendinize,annenize,babanıza ,arkadaşınıza kısacası tüm sevdiklerinize rahat ve sıcacık giysiler üretmenizin dışında pek çok faydası var.

Kimileri bu aktiviteyi sadece yaşlı kadınlar için bir hobi olarak görse de,bugün her yaştan insan tarafından yapılan son zamanlarda da oldukça rağbet gören popüler bir eğlencedir.Hatta bu eğlenceli aktiviteyi “örgü terapisi” olarak adlandırmak yerinde olacaktır; zira örgü örmenin,bilişsel işlevleri güçlendirmek ve genel sağlığı iyileştirmek gibi yararları var!

Evett,örgü örmek için neden arayanlarımız varsa işte size dikkatinizi çekeceğinizi düşündüğüm birkaç neden;

Örgü örmeye odaklanmak depresyonla birlikte gelen üzüntü,kaygı ve olumsuz hislerin azaltılmasına yardımcı olur,

Basit örgü modellerinde genellikle aynı ilmekler tekrar tekrar atılır yani ritmik tekrarlanan ve rahatlatıcı bu hareketler zihniniz ve bedeniniz üzerinde meditasyonla aynı etkilere sahiptir.

Örgü örmek; beyni sağlıklı tutmak için bir uyarıcıdır aynı zamanda.Bu tür faaliyetler, serebral aktiviteyi olumsuz etkileyen maddelerin üretimini azaltmaya yardımcı olurken hafızanızı geliştirir.

Beyninizi sağlıklı tutabilmek için çalıştırmanız gerektiği gibi eklemlerinizi de sağlıklı tutabilmek için parmaklarınızı nazikçe ve sürekli kullanmak kıkırdaklarınızın güçlenmesine neden olur.

Düzenli olarak örgü ören insanlar daha az endişelidirler ve bunun yerine daha mutludurlar.Mutluluk demişken birbirinden eşsiz güzellikteki bebek örgü modelleri sunmak istiyoruz sizlere.Son zamanların en çok beğenilen ve en çok rağbet gören bu modelere doyamayacaksınz.

Ürünler tatliorgulerim instagram hesabından derlenmiştir. 0-1 yaş aralığında örgü bilmeyenler için sipariş alınmaktadır,yeri gelmişken belirtmiş olalım.

Ayrıca daha önce sizleri için hazırladığımız Örgüden Bebek Kıyafetleri,Hırka,Elbise,Yelek,Bere Modelleri Yazımızı da ziyaret ederek çeşitleri inceleyebilirsiniz.

Ve ve ve..Örgüden Atkı Bere Takımlarını mutlaka görmenizi de tavsiye ederiz,ozaman lafı fazla uzatmıyoruz ve resim galerimizle sizleri başbaşa bırakıyoruz;

Kaynak: @tatliorgulerim

En Çok Beğenilen Anlatımlı Bebek Yelek Modellerini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Örgüden Bebek Hırka Modellerini Burada bulabilirsiniz.

Gelin İşleri hakkında 60 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*