Güllü Kanaviçe (Etamin) Örnekleri

Kanaviçe (etamin) örneklerinin vazgeçilmezi ve taa geçmişten günümüze kadar gelen, beğenilen desenlerin başında gül motifleri geliyor. Güllü kanaviçe örneklerinin modasının geçmemesi ve çokta beğenilmesi dolayısıyla işlenip uzun yıllar kullanılabilir,çeyizlere konulabilir ve saklanabilir.

Güllü kanaviçe örneklerinden yatak odası takımı, salon takımı veya banyo havlu takımları oluşturabilirsiniz. Daha fazla seçenek sıralayacak olursak masa örtüsü, tepsi, runner, amerikan servis, pano, tablo, yatak örtüsü, yastık kenarı, pike takımı vb. olarak da işlenebilir. Yani kısacası gül motifi hemen her alanda, birçok doku üzerinde çok amaçlı olarak kullanılabilir.

Kanaviçe (etamin) işlerken kullanacağınız etamin ipi, kumaş veya havlu, ip, iğne tüm malzemeleri size en yakın tuhafiyelerden kolayca temin edebilir dilerseniz internet ortamından da siparişinizi oluşturabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda sosyal medya üzerinden sipariş oluşturmak ve kapıya kadar kargo teslim ürün istemek oldukça rağbet görür oldu. Sebebi güvenilir sitelerin artması ve artık insanların internet ortamında iş yaşamına devam etmeleri oluyor. tabiki bizler için de faydalı olduğu kesin.

Güllü kanaviçe (etamin) örnekleri sizler için net, anlaşılır ve kareleri rahat sayılabilir şeklinde seçildi ve resim galerimiz özenle hazırlandı. Daha önce yayınladığımız 101 Çeşit Kanaviçe (etamin) Gül Şablonları na da gözatmanızı tavsiye ederiz.

gelinisleri nin hazırlamış olduğu bu Güllü Kanaviçe Örneklerin den size en uygun olanı seçmeniz ve keyifle işlemenizi dileriz…

Yepyeni Kanaviçe Örnekleri web sitemize eklenmeye devam edilecektir, iyi çalışmalar dileriz.

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*