Çiçekli Kanaviçe (Etamin) Örnekleri

Çiçek temalı kanaviçe örnekleri hazırladık bugün. Kanaviçe çiçek desenlerini birçok işlemelerinizde çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Özellikle etamin boşluklu havlularda çiçek desenlerinin çokça tercih edildiğini görebilirsiniz. Kanaviçe etamin örnekleri son zamanlarda biraz daha modernize edilerek çok şık masa örtülerinde,salon takımları, yemek masa takımları, yatak odası takımı gibi pek çok alanda kullanılıyor. Pek çok Kanaviçe Seccade Modellerinde de yine çiçek desenli işlemeleri görebilmeniz mümkün.

Çiçekler şüphesiz canlı veya cansız her halleriyle hayatımıza ahenk katıyorlar ve hele ki işin içine el emeğiniz de giriyorsa çok kıymetli hale geliyor. Bu nedenle kanaviçe çiçek örneklerini hayatımızın her köşesine koysak aşırıya kaçmış olmayız; küçük motifleri kolye bileklik, küpe, yüzük, telefon kılıfı gibi işlemlerde kullanabiliriz. Daha büyük motifleri ise tepsi ve takımlarınızda yer verebilirsiniz. İşlemenizi yaparken kendinze özgü bir şekilde uygulayabilirsiniz. İstemediğiniz parçaları işlemeyip veya tam tersi eklemeler yapabilirsiniz. Ve tabiki renk seçimlerini de tamamen kendi arzunuza göre yapabileceğiniz gibi motife de bağlı kalabilirsiniz.

Sizler için biraraya getirdiğimiz Çiçek desenli Kanaviçe Örneklerini görsel amaçlı dekoratif yastıklarınızda da kullanabilirsiniz. Evinizin en güzel köşesine veya balkonlarınıza bu el emeği göz nuru yastıklarla hayat verebilirsiniz. Ayrıca pano veya tablo olarak da işleyerek duvarınızı süsleyebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere her bir kutucuk bir çarpıya denk geliyor. Bu şekilde şablonları okuyoruz ve sizler için en net olanlarını biraraya getirmeye çalışıyoruz. Daha önceki En Güzel Kanaviçe Çiçekli Şablonlarımızı ziyeret etmenizi de mutlaka tavsiye ediyoruz. Şimdi dilerseniz buyrun şablonlarımıza geçelim:

gelinisleri web sitemize Kanaviçe örnekleri eklemeye devam edeceğiz, iyi çalışmalar dileriz.

Kaynak: Pinterest

Gelin İşleri hakkında 60 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*