Anlatımlı Resimli Bebek Örgü Modelleri

Her şeyin hızlıca geliştiği günümüz dünyasında örgü örmek daha modernize edilerek herzaman olduğu gibi yine gündemimizde. Gerek kaliteli ip markaların artması gerekse yeni nesil örgülere duyulan ilgi sayesinde örgü her daim hayatımızda. Kışın soğuk aylarını sıcacık geçirebilmek için özellikle anneler çocukları için her zaman olduğu gibi seçici davranıyorlar ve bizde gelinisleri.com olarak onların bu ihtiyacını gidermek amaçlı elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Örgü Örmek son zamanların en güzel terapisi, günün tüm yorgunluğunu atmak veya stresten uzak bir gün geçirebilmek örgü örmek ile mümkün. Hatta örgü örüp ortaya çıkardığınız güzellikleri iş haline getirmek sizin için eğlenceli bir macera olabilir. Üstelik yaptığınız işin maddi getirisini görmek hayatınıza farklı bir anlam kazandırabilir. Tabi her şeyden önce örgü örmeyi seviyor olmak, bu işe ilgi duymak başarabilmenin en temel şartı.

Sizler için derlediğimiz resimli anlatımlı örgü modelleri üzerinde yer alan asıl emek sahipleri örgüye ilgisi olanlar için destek olmuşlar bize de bu güzelim çalışmaları sizlerle buluşturmak düşmüştür. Bu anlamda kendilerine gelinisleri.com olarak teşekkürü borç biliriz.

Rengarenk ve birbirinden şirin örgü modellerini sözü daha fazla uzatmadan sizlerle buluşturuyoruz. O zaman ne diyoruz hanımlar hadi buyrun terapiye, örgü örmeye 🙂

Kaynak: @elaydi_knitting , @analikizliörgüler , @hülyanındünyası , @hiraörgüevi , @hobilerim29

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*