Kanaviçe Etamin Havlu Örnekleri 2020

2020 Kanaviçe (etamin) havlu örneklerinde birbirinden güzel motifler bulunmaktadır. Etamin çiçek örnekleri , Kanaviçe Gül Motifleri , Hayvan Motifleri , çeşitli Mutfak örnekleri ile Aşk Örnekleri , kelebek motifleri, laleler ve daha birçok farklı ve yeni motifler vardır.

Kanaviçe (etamin) Havlu Örnekleri 2020 şablon galerimizden esinlenerek pekçok güzel ve zarif havlu örnekleri çıkarabilirsiniz. Küçük etamin örneklerini mutfak havlularına, daha küçükleri takı üzerlerine uygularken diğer örnekleri salon takımı, yatak odası takımı, yemek masa takımları ve bohça takımı gibi pek çok takımlarda kullanabilirsiniz. Örneklerin bazılarında renk kodları bulunmaktadır, bu renk kodlarına bağlı kalarak şemanızı oluşturabilirsiniz. Yada tamamen kendi zevkinize göre renk seçerek çok daha özgün bir tasarım çıkarabilirsiniz. Bu şekilde tamamen sizin kendi zevkinizi yansıtırken aynı zamanda kullanacağınız yere uygun renk seçimi yapmak bi anlamda daha doğru olacaktır.

Çeyizlerimizde büyük öneme sahip Kanaviçe (etamin) Havluları banyo veya mutfaklarınızda kullanabileceğiniz işlemelerdir. Dilerseniz yüz havlusuna işlediğiniz motifi 30*50 ebadındaki el havlusuna da işleyerek analı kızlı takım oluşturabilirsiniz. Hatta bazı çiçek motiflerini seccade olarak da işleyip 3’lü takım set haline getirebilirsiniz. Bu şekilde çeyizlerinize daha çok yakışacaktır veya dilerseniz hediye edebileceğiniz, yakınınıza yapabileceğiniz güzel bir hediyelik olabilir. Hatta kanaviçe işlemek sizin için para kazanma yönteminiz haline de gelebilir. Tabi ki vakti olanlar için bir seçenek. Çünkü kanaviçe işlemek zaman alan bir iştir.

Etamin havlularınıza işlemeniz için için size çok güzel bir galeri hazırladık. Toplamda 40 adet örneğin bulunduğu galerimizi çok beğenecek ve kendinize bir değil birden çok örnek bulacağınız garantisini şimdiden veriyorum. Hepinize keyifli işlemeler diler, mutlu bir gün geçirmenizi temenni ederim hanımlar…

Yepyeni Kanaviçe Örnekleri eklemeye devam edeceğiz..

Resim Kaynak: Pinterest

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*