Meyvelerle Aylık Bebek Konsept Fotoğrafları | gelinisleri

Son yılların yeni trendi olan konsept bebek fotoğraflarına imrenen anneler arasındaysanız meyvelerle çekebileceğiniz farklı konsept fikirleri ile karşınızdayız bugün..

Özellikle son dönemde oldukça tercih edilen,yaratıcı fikirler ile bebeklerinin her hallerini sonsuza kadar taşımak istiyor yeni annelerimiz. Yeni ve çok daha güzel anlamlar yükleyerek fotoğraf çekimi yapmak annelerin çokça tercih ettiği bir durum.

Evdeki malzemeleri kullanılarak stüdyo çekimlerini aratmayan fotoğraflar çekebilirsiniz. Meyvelerle Aylık Bebek Konsepti bunlardan sadece birtanesi. Bebeğinizin ilk ayından başlayarak her ayını doldurduğunda o aya özel bir çekim yapabilirsiniz. Böylece 1 yaşına kadar bebeğinize harika bir anı albümü oluşturabilir ve 1 yaş doğum gününde bu fotoğrafları bebeğinizin doğum günü partisine gelen misafirlerinizle de paylaşabilirsiniz..

Bebeğinize konsept fotoğrafı çekmek için düşündüğünüz gibi zor malzemelere ihtiyacınız yok. Önemli olan tema düşünmek ve bu malzemerle ortamı hazırlamak. Fotoğraf çekiminde bebeğinizin gülmesini ve enerjik çıkmasını istiyorsanız sabah ilk uyandığında fotoğrafını çekmeniz en doğru zaman olacaktır. Sabah uyandığında karnını doyurup altının temiz olmasından sonra ilk gülücükleri ile fotoğraf çekimi yaptığınızda çok güzel kareler yakalayacağınızdan emin olabilirisniz.

Konsept fotoğraflarını çekerken evinizin ışık durumunu dikkate almalısınız. Ayrıca fotoğraf çekimi yapabileceğiniz en uygun alan şüphesiz yerdir. Halı üzerinde ve geniş bir alan da çekim yapmanız daha güvenli ve konforlu olacaktır. Bebeğinizde kendini güvende hissedecek ve rahat olacaktır.

İşte size ilham olabilecek birbirinden hoş meyve konsepti fotoğraf örnekleri:

Kaynak: Pinterest

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*