100 ÇEŞİT ETAMİN / KANAVİCE KUŞ ÖRNEKLERİ

Kırlentlerde, panolarda, tablolarda, masa örtülerinde ve tepsi üzerlerinde, havlularda ve daha pek çok alanda kullanabileceğiniz birbirinden hoş ve envai çeşit kuş şablonları karşınızda. Çarpı işi olarak bildiğimiz dünya üzerinde ise Cross Stitch denilen işlemeler için hazırladığımız ve mutlaka arasından beğeneceğinizi umduğumuz bir şablon galerisi oldu.

Çok eskilerden beridir anneannelerimizin, babaannelerimizin, çeyizlerinden kalan kanaviçe örneklerini hepimiz az çok biliriz. Artık günümüzde daha modern hale gelen ve son zamanların en parlak dönemini yaşayan kanaviçe ister istemez güzellikleri ile hepimizi cezbeder hale geldi.

Eskilerin kullandığı yatak örtüsü, sedir örtüsü, yastık üzerlerine örtü olarak kullandıkları kanaviceler artık havlu kenarlarında, salon takımı, yatak odası takımı, pike takımı, panolar, tablolar, takılar, keseler ve daha neler neler olarak karşımıza çıkıyor saymakla bitmez. Çeyizlerin baştacı oldu kanaviçe işlemeler desek yeri. Daha önceleri sizlere bir çok kanaviçe şablonları hazırlamıştık, bugün de birbirinden sevimli kuş şablonlarını sizler için bir araya getirdik. Hepsine bayılacaksınız.

Kanaviçe Çiçek Şablonları arayanlar için daha önce özel bir galeri hazırlamıştık mutlaka ziyaret etmenizi isteriz.

100 adet kuş deseni bulunan galerimizden beğendiğiniz modeli çanta üzerine işleyebilir, Kırlent yapabilirsiniz. E daha ne olsun hanımlar fikirleri verdik, galerimizi sunduk, değerlendirmesi ve keyifle işlemesi de sizden olsun. Musmutlu günler sizinle olsun 🙂

Web sitemize Kuş şablonları eklemeye devam edeceğiz. Keyifli işlemeler dileriz 🙂

Kaynak: Pinterest

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*