Kanaviçe (Etamin) Mutfak Örnekleri

Beğenilen ve aranan kanaviçe mutfak şablonları geldi. Kanaviçe (etamin) şablonlarının en çok kullanıldığı alanlardan biri mutfak kanaviçeleri. Mutfak masalarında, tepsi üzerlerine, mutfak havluları özellikle çokça yapılan etaminler arasında, yine mutfak içeren panolar yapabilir mutfağınıza renk katabilirsiniz. Aynı şekilde tablolarda mutfak için işlenen işlemeler arasında yer alıyor.

Dolap üzerlerine ve mutfakta kullanılan el bezlerinin kenarlarına yapılan işlemeler ise son zamanlarda özellikle çeyiz hazırlığı içinde olan gençlerimizin tercih ettiği kanaviçeler arasında yeralıyor.

Kanaviçe bilmeyen dostlarımız için ayrıntılı ve sesli anlatımlı videoyu da sizler için bırakıyoruz. Aşağıda mutfak havlularına işleyebileceğiniz özellikle küçük el havlusuna işlemek için birbirinden güzel örneklerin yapımı yer alıyor. Kanaviçe hiç bilmeyenleriniz bile çok rahatlıkla video sayesinde işleyebilirsiniz. Üstelik son zamanlarda en çok tercih edilen modeller,çeyizlik havluların yapımı da Gelin Hanımın İşleri Youtube Kanalında mevcut. Keyifli işlemeler dileriz.

Daha önceden sizler için hazırlamış olduğumuz kanaviçe mutfak şablonları galerimizi de ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Web sitemize Kanaviçe (etamin) Şablonları eklenmeye devam edilecektir… 🙂

Kaynak: Gelin Hanımın İşleri Youtube, Resim: Pinterest

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*