ETAMİN PANO – TABLO ÖRNEKLERİ

Sizlere birbirinden güzel pano örnekleri sunmaya geldik bugün. hepsi çok güzel ve mutlaka beğeneceğinizi düşündüğümüz modeller, üstelik görüntü kalitesi muhteşem. Kanaviçe Pano ve Tablo örneklerinen daha önce örnekler sunmuştuk, yenilenen şablon galerimizle hergün yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Evinizin özellikle salon oturma odası ve koridoruna bu modern örneklerden işleyerek yeni moda tablolar oluşturabilir, evinize renk katabilirsiniz.

Bu galerimizde hepsi birbirinden şık 4 adet modern tablo – pano örnekleri yer alıyor. Beğeneceğinizi umduğumuz bu örnekler içerisinden aradığınızı bulamamış iseniz Pano ve Tablo Şablonları kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Daha küçük veya daha farklı tablo – pano arayışı içinde olanlar bu kategorimizi ziyaret edebilirler. Sizlere fikir verme açısından yardımcı olacağını düşünüyoruz.

Renk kodlarının da yer aldığı eşsiz güzellikteki pano – tablo örneklerimizle sizleri baş başa bırakıyoruz. Renklere sadık kalmanız ve o şekilde işlemeniz örneğinizi tam anlamıyla çıkarmanızı sağlayacaktır. ama tabi ki kendi arzunuza göre de renkleri değiştirebilir, istediğiniz eklemeler yaparken aynı zamanda istemediğiniz, daha sade yapmayı düşündüğünüz yerleri de çıkarmak sizin elinizde. işleme aslında tamamen göreceli bir uğraş. nasıl görmek isterseniz o şekilde işlemenize yön verebilirsiniz. Sizlere keyifli işlemeler dileriz..

Resim Kaynak: vk.com

Gelin İşleri hakkında 60 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*