Birbirinden Şık Tasarım 37 Bebek Örgü Modelleri

Hem pratik hem beğeneceğiniz birbirinden güzel bebek örgü modelleri ile karşınızdayız. Mutlaka arasından yapmak isteyeceğiniz ve yahut ilham alarak daha farklı tasarımlar çıkarabileceğiniz modeller bu galeride sizleri bekliyor hanımlar. Tığ veya şiş kullanarak bu örgü modellerinden dilediğinizi örebilirsiniz.

Özellikle üzerinde figür bulunan örgü modelleri çocukların daha çok ilgisini çekmekte. daha farklı tasarımlar ile örneğin pon pon veya kürk detayı ile örgülerinizi tamamlayabilir harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Örgüleri kendinize, sevdiklerinize hediye edebilir hatta sipariş üzerine yaparak da para kazanabilirsiniz. Son yıllarda özellikle sosyal medya üzerinden bu şekilde gelir sağlayan hanımlarımızın sayısı oldukça fazlalaştı.

Bebek örgü modellerinde her yıl farklı detaylar eklenerek yeni modeller çıkarıyor bayanlarımız ve bizde sizler için derleyerek bu güzelim tasarımları sizlerle buluşturuyoruz.

Daha önce yine sizler için hazırlamış olduğumuz bebek örgü modellerini de mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Sözü daha fazla uzatmadan bu güzelim örgüleri sizlerle başbaşa bırakıyoruz.. sağlıklı ve güzel günler dileklerimizle..

bizi takipte kalın çünkü yepyeni modeller eklemeye devam edeceğiz 🙂

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*