Farklı Tasarım Masa Örtü ve Runner lar

Hanımlar el emeği ile yapılmış parçaları evlerinin her köşesinde kullanmayı severler. Çünkü el emeği ürünler bulunduğu ortamlara şıklık ve zarafet kazandırırlar. İşte tamda bu sebepten hanımların bu ürünleri sevmelerinde büyük haklılık payı bulunuyor. Geçmişten günümüze çok farklı tasarım ürünler gelmekte ve yenileri eklenmekte: farklı tarzlar oluşturulaktadır.

evimizin her bir köşesinde farklı farklı tasarımlar modeller, örtüler, danteller mevcuttur. Şıkır Şıkır perdeler ,vitrin içlerine danteller, salon takımları, sofra takımları, yastıklar kırlentler, oda takımları ve daha sayamadığımız neler neler.. Taa geçmişten günümüze kadar gelen el emeği göz nuru ürünler çocuklarımızın çeyizlerini süslemekteler. ve aynı değer ve önemini korumaktalar..

Bugün sizlere evlerinizi ve çocuklarımızın çeyizlerine yer vereceğiniz birbirinden çık tasarım harikası masa örtüsü ve runner modellerine yer vereceğiz..

Kaynak: Pinterest

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*