Kanavice Seccade Modeli / Şablonu

Ayrıntılı seccade şablonu ve işlenmiş örneği bu yazımızda yer alıyor. Sevgili hanımlar son dönemin en fazla tercih edilen ve çeyizlerde işleme olarak çokça yer alan bir model bu. Sayın Serpil Keskin hanımefendinin elinden çıkmış fevkalade anonim bir örnek.

Şablon paylaşımımızdan hemen sonra işlenmiş halini görebilir, işlendikten sonra nasıl bir tasarım ortaya çıkacak fikir edinebilirsiniz. Ayrıca sizlere ilham olabilecek farklı seccade örneklerini de Etamin Seccadeler bölümümüzde bulabilirsiniz.

Bu güzel çalışma siz değerli hanımların marifetleri ve rengarenk iplerle (ip kodlarını da yazımızda bulabilirsiniz), hayata geçmeye hazır. Şablon ayrıntıları için @serpilkeskinsablon instagram hesabı ile iletişime geçebilir ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz..Kendisi iyi bir anne olmasının yanında,her alanda kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye devam ediyor. Bizlere de gelinisleri.com olarak bu güzel tasarım seccade şablonunu sizlerle buluşturmak kalıyor. Keyifli işlemeler dileriz..:

Sevgili Hanımlar web sitemize kanaviceye dair seccade, havlu, pike-nevresim, pano ve birçok alanda kullanabileceğiniz şablonlar ve örnekler eklenmeye devam ediliyor. Bizi ziyaret etmeye devam ediniz 🙂

görsel kaynak: serpilkeskinsablon

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*