Tomurcuk Gül Seccade Örneği / Şablonu

Sevgili Hanımlar en çok sevilen seccade örneğinin ayrıntılı şablonu ve renk kodlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

son zamanlarda moda haline gelen kanaviçe işlemede en çok kullanılan seccade örneği ile karşınızdayız. Özellikle çeyizlerde aranan model desek abartmış olmayız. Modelin bohca ve havlu için ayrıntılı şablon ve renk kodlarını yine web sitemizde bulabilirsiniz. Böylelikle tam bir çeyiz bohcası takımı yapabilmek için işiniz kolaylaşacaktır.

Bohça takımı içerisinde genellikle seccade, büyük havlu, küçük havlu, tesbih kesesi, Kur’an kılıfı, arzu edilirse ayakkabı kesesi de eklenebiliyor. kanaviceden anlayan hanımlarımız için aşağıda vereceğimiz şablon işlerini oldukça kolaylaştıracaktır. Kanavice yeni öğrenen hanımlar için kanavice motiflerini incelemelerini tavsiye ederiz. kolay motifler ile daha rahat işleme yapabilirler..

Sevgili Hanımlar şablon tasarımı Serpil Keskin Hanımefendiye aittir. Bizlere de şablonu sizlerle buluşturmak kalıyor. Kendisine bu çalışmasından dolayı gelinisleri.com olarak teşekkür ederiz.

Renk kodlarını da sizler için ekliyoruz hanımlar..buyrunuz..

Sizler için bolca seccade, havlu, pano, tablo, bohca ve daha bir çok şablon ve örneklerini eklemeye devam ediyoruz. Diğer resim galerimizi ziyaret etmenizi tavsiye eder, Keyifli işlemeler dileriz..

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*