En Güzel Kanavice Modelleri

Sevgili hanımlar kanavice işleyeceksiniz ama bi türlü aradığım modeli bulamıyorum diyorsanız Kanavice Modelleri Galerimizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Yine burada sizler için seçilmiş birbirinden güzel etamin işleme modelleri yer alıyor. Etamin boşluklu havlu işlemelerinizde, Kanaviceli masa örtülerinizde, runnerlarda, Yatak odası takımlarında, salon takımı ve daha birçok amaçla kullanabileceğiniz kanavice modelleri web sitemize eklenmeye devam ediyor.

Yine takılarda kolye, küpe ve yüzüklerde, bilekliklerinizde kullanabileceğiniz envai çeşit kanavice modellerini Kanavice Modelleri kategorimizde bulabilirsiniz.

Burada bulunan etamin işleme örneklerimizin devamında bıraktığımız kanavice modelleri videolarımızı da daha fazla seçenek görebilmek adına izleyebilirsiniz. Keyifli işlemeler dileriz..

Resim Kaynak: Pinterest

Video Kaynak: Gelin Hanımın İşleri Youtube Kanalı

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*