Çeşit Çeşit Kanaviçe Modelleri

Kanavice Modelleri web sitemize eklenmeye devam ediyor. Bu yazımızda da sizler için derlediğimiz çeşit çeşit kanavice modellerini görmek mümkün.

Hanımlar hemen her gün yeni modellerin tasarlanıp hayata geçirildiği kanavice tasarımlarında bizlerde sizlere destek olmak adına her gün web sitemize yenilerini ekliyoruz.

Etamin seccade örnekleri, salon takımları; runner, masa örtüsü, etamin boşluklu havlu örnekleri ve daha fazlasını Kanavice Galerimizde bulmanız mümkün.

Bu yazımızda da yine sizlere ilham olabilecek farklı kanavice modelleri derledi. resimlerin sonundaki videolardan da yararlanabilir daha farklı seçenekler de görebilirsiniz. Gönlünüzde olan modeli bulabilmenizi temenni ederiz..

Ayrıca Kanavice Şablon kısmında da birbirinden muhteşem çeyizlik seccade örnekleri havlu modelleri, pano, oda takımları, banyo paspas takımları, hamam takımı velhasıl aradığınız tüm tasarımlar için şablon bulmak mümkün hanımlar. hepinize kolaylıklar diler, keyifli işlemeler dileriz.

Resim Kaynak: Pinterest

Video Kaynak: Gelin Hanımın İşleri Youtube

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*