Kanaviçe / Goblen / Etamin Örnekleri

Merhaba hanımlar kanaviçe işlemelerinde sizlere fikir verecek çeşit çeşit örnekler derledik sizler için. Hepsi birbirinden farklı ve birbirinden güzel tasarım harikası. Yapan emek veren herkese sizlere bu örnekleri sunmamızda vesile oldukları için teşekkürü borç biliriz.

Kanavice işlemenin oldukça rövaşta olduğu bir dönemdeyiz malum, o nedenle sizlere çeşitlilik olması açısından sık sık kanavice örnekleri derlemeye devam ediyor, sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Daha önce paylaşmış olduğuuz Kanavice örnekleri resim galerimize göz atabilir farklı örneklere buradan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Kanavice Şablonları bölümümüzden dilediğiniz şablona ulaşabilir çok şık çok güzel tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Çeyiz hazırlığı yapanlar seccade takımı için seccade şablonu, evine güzellik katmak isteyenler etamin boşluklu havlu için şablon, ve yahut pano yapmak için, takı işlemek için ve daha bir çok alanda kullanabileceğiniz işlemeleriniz için şablonlarımıza göz atmanız yeterli.

Hanımlar görsellerin sonundaki videoları da yine sizler için ekledik, bu videolarda da farklı kanavice örnekleri mevcut. her bir videoda en az otuz -30- adet örnek var, bol seçenekli bir yazı oldu gerçekten. umuyoruz verimli olmuştur. sizlere yardımcı olmuştur..

sevgili hanımlar dedim ya bu yazımızda yine sizler için kanavice örnekleri derledik,sözü daha fazla uzatmıyor sizlere sağlıklı mutlu huzurlu günler ve de keyifli işlemeler dileriz..

Kaynak: Pinterest, Instagram

Kategori: Kanavice Örnekleri, Dantel, Örgü

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*