Etamin/Kanaviçe Havlu Örnekleri ve Şablonları

Tam çeyizlik birbirinden güzel etamin havlu modellerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sevgili hanımlar rengarenk ve kolay olmayan oldukça zahmetli el emeği göz nuru işlemeli bu havlular tam da oğlunuza kızınıza çeyizlik desek yeridir. Kendinize , sevdiklerinize en anlamlı hediye el emeğidir onlar için harcanan zamandır şüphesiz. İşleme yapmakta hanımların tabiriyle iğneyle kuyu kazmak gibidir o nedenle kıymetlidir.

Her ne kadar kolay gibi görünse de kimilerine işin içine girince ne kadar zor olduğunu anlamak çok zaman almıyor gerçekten. bizler gelinisleri.com olarak da siz ve sevdikleriniz için en güzel örnekleri seçmeye sizler için derlemeye özen gösteriyoruz. Daha önce yayınladığımız muhteşem örnekler için Kanaviçe Örnekleri Galerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Şablon İhtiyacı için de Kanaviçe Şablonları kategorimizde istediğiniz şablonu bulabilirsiniz.

Yepyeni kanaviçe örnek ve şablonları kanalımıza eklenmeye devam ediyor, bizi takipte kalınız hanımlar 🙂

Kaynak: Pinterest

Kategori: Kanaviçe Modelleri, Kanaviçe Şablonları, Dantel, İğne Oyası

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*