GELİNLER ARASI REKABET OLUŞTURACAK DANTEL MODELLERİ

Dantel modası geçmeyen ve yeri doldurulamayan bir gelenek bizde. Özellikle dantellerin kullanım alanları arttıkça hayatımızdaki yeri de her geçen gün büyüyor.

Günümüze modernize edilmiş bir şekilde çıkıyor karşımıza ve zaman zaman kumaş üzerine dikildiği gibi zaman zaman kanaviçe ile birleşerek renklendiriyor evmizi, hayatımızı..

Özellikle masa örtülerinde kumaş üzerine dikiliyor ve bu anlamda sandıktaki danteller de değerlenmiş oluyor. Annelerimizden, anneannelerimizden kalan danteller artık çok daha modern hale getirilerek önemini kat be kat arttırıyor. Yemek masası takımlarında da aynı şekilde amerikan servisler üzerine ve peçetelerin kenarlarına dikiliyor. Evinde danteli olmayanlar bile dantel örüp bu şekilde evine veya oğluna kızına çeyiz hazırlıyor.

Sosyal medya üzerinde de tığ işi dantel yapan ve bunu bir geçim kaynağı olarak gören hanımlarımız oldukça güzel işler çıkarıyor ve satışını yapabiliyor. Sipariş üzerine dilediğiniz dantel örneklerini yapabiliyorlar.

Daha önce paylaştığımız çok farklı dantel çeşitlerini görebilmek için tıklayınız hanımlar…

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*