Tam 100 Adet Kanaviçe Modelleri / Etamin İşleme Örnekleri

Sevgili Hanımlar Kanaviçeye onlarca çeşit örneklerle devam ediyoruz. Tam 100 adet kanaviçe modelini bir çok farklı alanda kullanabilirsiniz. Daha önce kanaviçe şablonlarını sizler için yayınlamıştık. Şablonlarımızı da yine bir çok alanda salon takımlarında, havlularda seccadelerde, panolarda, yemek masa takımlarında, yatak odası takımlarında, runnerlarda, masa örtülerinde hamam takımlarında ve aklınıza gelebilecek bir çok yerde kullanabilirsiniz..

Sizler için çok güzel bir resim galerisi hazırladık. Kanaviçe örneklerini işledikten sonra iğne oyası ve mekik oyaları ile de zenginleştirebilirsiniz. Özellikle havlu kenarlarına iğne oyası çok şık duruyor. Ağır modellerin kenarlarına daha sade ve zarif iğne oyası tercih edebilirsiniz, her ikisi de ağır olduğunda havlu kendini göstermeyecektir. Yada iğne oyası yine güzelliği gölgelenecektir.

Burada birçok çeşit model bulunuyor. Sizler dilediğiniz modeli dilediğiniz renklerde yaparak kendinize ait tasarımlar oluşturabilirsiniz. İstediğiniz kısmı çıkarabilir veya eklemeler yapabilirsiniz.

Daha önce yayınlamış olduğumuz modelleri kaçırmışsanız Kanaviçe Modelleri yazımızı ziyaret edebilirsiniz..

Sevgili Hanımlar daha çok çeşit kanaviçe modellerini görebilmek için tıklayınız..

Kaynak: Pinterest

Kategori: Kanaviçe Örnekleri, Kanaviçe Şablonları, Dantel, Örgü, İğne Oyası, Dekorasyon

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*