Ayşe Kosif Tasarımı Sarmaşık Desen Anonim Seccade Modeli

Oldum olası üreten insan baş tacıdır benim için. Hele ki üretilene bir de kadın eli değiyorsa öyle değil mi 🙂 onca emek, onca yapılan iş boşa değildir; güzel bir sonuç kaçınılmazdır.

Sayın Ayşe KOSİF Hanımefendi de kanaviçe sanatına gönül vermiş tasarımcı ve oldukça başarılı bir hanımefendi. Paylaştığımız bu seccade modeli onun tasarladığı onlarca tasarımlardan sadece bir tanesi.. Kanaviçe ile ilgilenen hanımlar onun şablonlarına mutlaka rastladınız hatta bir çoğunuz bu harika şablonlarından birkaçını ilmek ilmek işleyerek hayat verdiniz belki de.. Seccadeler, havlular, bohçalar, salon takımları, banyo setleri, ve daha neler neler işlendi çeyizlerde yerini aldı bile…

Bu yazımızda Sarmaşık desen Seccade Modelinin ayrıntılarına ve renk kodlarına yer vereceğiz. Açıkçası örneğe bayıldım çok muntazam buldum ve sizlerle mutlaka paylaşmam gerektiğini düşündüm hanımlar. Zaman zaman kendisinin çalışmalarına web sitemizde yer vermeye devam edeceğiz. Bu harika çalışmaları sizlerle buluşturmamızı vesile kıldığı için gelinisleri.com olarak kendisine teşekkürü borç biliriz.

Daha önceden yayınlamış olduğumuz her türlü şablon için Kanaviçe Şablonları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz hanımlar.

Sevgili Hanımlar şablon sadece seccade değil aynı zamanda bohça olarak da işlenebilir. Örnekte görüldüğü üzere havluya da uyarlanabilir. Tesbih kesesi, Kur’an-ı Kerim kılıfı, ayakkabı-terlik kesesi olarak da işlenebilir böylelikle harika bir takım oluşturulabilir.

Takımın küçük parçaları için uçlardaki küçük çiçekler kullanılabilir. Yada siz nasıl arzu ederseniz işlerken eklemeler veya çıkarımlar yaparak takımınızı yapabilirsiniz.

Ve tabiki de işlemenizi dilediğiniz renk tonlamalarında işleyebilirsiniz. Ayşe hanım mavi için renk kodlarını bizlere sunmuş. Görsellerin sonunda renk kodlarını da bulabileceksiniz.

Kaynak: @aysekosif_53

Kategori: Kanaviçe Şablonları, Kanaviçe Örnekleri, Dantel, Örgü, İğne Oyası

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*