SEVAL KOÇ TASARIMI AYRINTILI SECCADE ŞABLONU VE RENK KODLARI

İşte size muazzam bir seccade örneği hanımlar. Oğluma / kızıma çeyizlik, sevdiklerime hediyelik yada kendime şöyle güzel bir örnek bulamadım diyorsanız aradığınız model bu olabilir.

Seval Koç tasarımlı şahane bir model. Şablon oldukça net görünümlüdür. Dileyen telefondan tabletten rahatlıkla işleyebilir. İsteyen çıktısını alıp elinde bulundurabilir.

Daha önce paylaşmış olduğumuz Kanaviçe Seccade Modellerini görmemişseniz, farklı model keşfedebilmek adına Kanaviçe Şablonları kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Seccadenin renk kodlarını görsellerin sonunda görebilirsiniz. Seccadeyi farklı renklerde de uyarlama yapabilirsiniz hanımlar.

Yeşil tonları sabit bırakıp çiçeklerin renklerini tamamen kendi zevkinize ve beğendiğiniz renge göre de değiştirebilirsiniz.

Daha önce paylaştığımız seccade şablonlarına her geçen gün yeni modeller eklenmeye devam ediyor hanımlar. Bizi takipte kalınız 🙂

Kategori: Kanaviçe Şablonları, Kanaviçe Örnekleri, Dantel, Örgü, İğne Oyası

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

2 yorum

    • merhaba. çok teşekkür ederim,sağolun.
      Konuyu detaylı olarak bilmediğim için yorum da yapamıyorum hakkınız helal edin. üzüldüm açıkçası. grubunuzun ismini yazabilir misiniz acaba dikkat edeyim. kimseyi bu anlamda üzmek ve yormak istemem. sevgilerimle.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*