AYRINTILI SECCADE ŞABLONU VE RENK KODLARI

Merhaba Hanımlar. Bu yazımızda instagramda en çok beğeni alan ve en çok merak edilen seccade modelinin ayrıntılarına yer vereceğiz. Ayrıntılı şablonu ve renk kodlarını bulabileceksiniz bu yazımızda.

Tasarımı Serpil KESKİN e ait bu şahane model benimde çok sevdiğim bir model. Aslına bakarsanız serpil hanımın şablonlarının hepsini seviyorum desek yanlış olmaz. Bilmiyorum kendisini de tanıyınca çok sevdim ondan mı tasarımlarını bu kadar çok seviyorum 🙂

Sevgili Hanımlar bu modeli bi çoğunuz görür görmez tanıdı bile bir kısmınız modeli sipariş ettiniz oğlunuza kızınıza çeyizlik işlemesini yaptırıyorsunuz, bir kısmınız uzun süredir bu kadar ayrıntılı şablonunu arıyordunuz bulamamıştınız işleyebilmek için.. Ama merak etmeyin en net hali ile şablonu rahatlıkla işleyebilir. Çıktısını da alabilirsiniz. Oldukça net telefondan, tabletten, bilgisayardan vb. rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Son iki görselde şablonun renk kodlarını bulabilirsiniz. Hanımlar kendi zevkinize ve arzunuza göre farklı renklerde de çalışmak sizin elinizde. Dilediğiniz renk tonlamasında şablonu işleyebilirsiniz. Farklı renklerini de görmüştüm her rengi ayrı güzel duruyor.

Serpil Hanıma ait şablonları sizler için web sitemize eklemeye devam edeceğiz. Geri dönüşleriniz bizim için önemli. Bu doğrultuda gelinisleri.com olarak şablonlar ile sizlere destek vermeye devam edeceğiz.

Daha önce yayınlamış olduğumuz farklı şablonlar için Kanaviçe Şablonları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: @serpilkeskinsablon

Kategori: Kanaviçe Şablonları, Kanaviçe Örnekleri, Dantel, Örgü, İğne Oyası

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*