Görebileceğiniz En Zarif ve En Muhteşem Dantel Modelleri

Hanımlar dantele olan sevgimiz boşa değil hakikaten. Şu zarifliğe bakar mısınız, hepsi birbirinden hoş. Tığ işi yapılmış birbirinden güzel el emeği dantel modelleri internet ortamından sizler için derlenmiştir. Yapanların ellerine emeğine sağlık. Sizlere şimdi ilham olacaklar model konusunda fikir verecekler.

Dantel çeyizlerimizin vazgeçilmezi ve listenin her daim başında geliyor. Bizler de gelinisleri.com olarak bu anlamda sizlere elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. daha önceden eklemiş olduğumuz onlarca çeşit dantel örneklerini görebilmek için Dantel Resim Galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Şimdi isterseniz modellerimizi yakından inceleyelim, buyurunuz.

şu inceliğe bakar mısınız hanımlar şahane bir salon takımı, bir örtü 6 adet peçeteden oluşuyor.

yakın çekimlerini özellikle ekliyoruz model çıkarabilmeniz için, umarım faydası oluyordur.

Bu yuvarlak model favorilerimden bir tanesi diyebilirim. Bu dantelleri aynı zamanda kumaş üzerine dikiyorlar runner ve masa örtüsü olarak. fevkalade örtüler çıkıyor ortaya. son zamanlarda baya moda oldu.

Kategori: Dantel, Kanaviçe, Örgü

admin hakkında 110 makale
Üretmeyi ve üreten insanı seven, 2çocuk annesi,boş zamanı olmayan,öğrendiklerine sürekli yenisini ekleyen, 3 üniversite mezunu, 4.üniversitesini okumakta olan sıradan olmayan bir gelinim ben :) yararlı olacağını düşündüğüm konularda yazılar yazarak sizlere destek olmaya çalışıyorum.saygı ve sevgilerimle...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*