En güzel Havlu Modelleri gelinisleri.com
4

Merhaba,bugün sizlere yine çokk farklı ve ÇOK güzel bir havlu modeli ile geldim hanımlar.Hem büyük yüz havlusuna hemde küçük el havlusuna işlenebilen bu modelde toplamda 3 ayrı renk kullanılıyor..

Yapılışını sesli anlatımlı videosundan izleyerek kanaviçeyi hiç bilmeyenler bile rahatlıkla işleyebilirler,bilen arkadaşlarımız için ise ayrıntılı görseller sizlerin beğenisine sunuldu bile..

Ayrıca başlama yeri,sağdan-soldan kaçar boşluk bırakıldı tüm detayları size yardımcı olması için görsel olarak bırakıyorum..keyifli işlemeler dilerim.

1.KISIM VIDEO;

2.KISIM VIDEO;

gelinisleri.com
 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

 1. Merhabalar küçük havlu için soldan ve aşağıdan boş bırakma sayısı kaç olmali

 2. Merhabalar ben küçük havluya yapmak istiyorum bu modeli ama başlama sayısı ne kadar yapmam gerektigini bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 3. Çok güzel olmuş ellerinize sağlık ben bunu küçük havluya isleyecegim küçük havluda da mi ayni bosluklari bırakarak başladınız?

 4. Kanaviçeye yeni başlayacağım anlamadığım bir şey var diyelim mavi ipi kullanıyoruz kırmızı ipe geçişte mavi ipi napıyoruz onu kesip maviyemi geçiyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir