1. Ana Sayfa
  2. KANAVİCE ÖRNEKLERİ

En Güzel Kanaviçe Seccade Modelleri

En Güzel Kanaviçe Seccade Modelleri
5
Ad

Merhaba hanımlar bugünkü yazımızda son zamanlarda tesadüfen görüp beğeniyle takip ettiğim,işini aşkla ve gönülden yaptığını izlenimlediğim bir hanımefendinin elemeği göznuru ürünlerini sunacağım sizlere..

“Müminler gerçekten kurtuluşa ermişlerdir.Onlar ki,namazlarında derin saygı içindedirler.(Müminin Suresi)” diye eklemiş bir paylaşımının altına.Çeyiz bohçalarımızın vazgeçilmezi seccadelerin güzelliğinin yanına maneviyatını da ilave ederek aslında ne kadar gönülden yaptığını göstermiş. Hal böyle olunca yani işin içine sevgi girince nasıl güzellikler çıkmasın ki ortaya öyle değil mi…

Ad

Yaptığı paylaşımlarla kanaviçe severlere ilham olurken,kanaviçe bilmeyenlerimiz için sipariş üzerine hazırlıyor ürünlerini ve çeyiz yapan kardeşlerimize bu anlamda destek de oluyor.Kendisinin iznini alarak bu tasarımları sizlere ulaştırmamı sağladığı için gelinisleri olarak teşekkürü borç biliriz.Merak edenlerimiz @etamin.lamelif yazarak instagramdan aratabilirler. Bolca maneviyat,bolca emek ve bolca güzellikler içerdiğini söylemeliyim.

Sözü daha fazla uzatmadan aralarından seçtiğim elemeği göznuru seccadeleri paylaşıyorum,buyrunuz;

Kaynak: @etamin.lamelif

Daha fazla seccade modeli için Kanaviçe Etamin Seccade Modelleri yazımızı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Birbirinden güzel Etamin Havlu modellerini de daha önce siz kanaviçe sever dostlarımızın beğenisine sunmuştuk.Tıklayıp sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ad

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap

Yorumlar (5)

  1. Hepsi cok güzel satilikmi fiyat görmedim.

  2. BU TARZ DOKUSU DESENLİ SECCADESLERİ NEREDEN BULABİLİRİM

  3. Laleli desenin ip no yazabilirmisiniz?

  4. Merhaba, peki nereden bu ürünlere ulaşa bilirim. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir