1. Ana Sayfa
  2. TIĞ İŞİ

En Güzel Bebek Abiye Dikim Modelleri

En Güzel Bebek Abiye Dikim Modelleri
0
Ad

merhaba hanımlar.. Hazırsanız içinizi ısıtacak bir resim galerisi geliyor sizler için, bu eşsiz güzellikteki abiyelere hem gözüm hem gönlüm takıldı.. Eminim herkes benimle aynı düşüncededir biz anneler güvenilir yerden ve güvenilir ürünlerden yana kullanırız tercihimizi. ürünlerin kalitesinden taviz vermeyiz bebeğimizin sağlığı için. Hem güzel olsun hem kaliteli hem hesaplı hem de bin bir çeşidi olsun :) Bu anlamda Yıldız Arslan Hanımefendiye kaliteli hizmetinden ve görselleri ile dikim yapan hanımlara ilham vererek destek olmasından dolayı teşekkürü borç biliriz. Unutmadan sipariş vermeyi arzu eden olursa sizin için onu da araştırdım Yenidoğan ila 10 yaş arası dikim yapılıyor, instagram üzerinden “yildizli_ciciler” şeklinde arama yapabilirsiniz ulaşmak için. Sözü daha fazla uzatmadan bu harika abiye modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum, sevgiler..

Bebek Elbise Dikim Modelleri

Ad

Mevlit Seti

Kaynak: @yildizli_ciciler

Örgüden Bebek Atkı-Bere Takımlarını da mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.Yine kışın vazgeçilmezi sıcacık Bebek Hırka Modelleri ni de görmenizde fayda var.sevgiler…

Ad

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap