1. Anasayfa
 2. TIĞ İŞİ

Hayran Bırakan Dantel Masa Örtüsü Modelleri

Hayran Bırakan Dantel Masa Örtüsü Modelleri
0

Çok eskilerden günümüze kadar en modern hali ile gelmeyi başarmış olan el emeklerinin başında yer alıyor danteller. Göz dolduran şıklığı ve zarafeti ile çeyiz bohçalarını süslerken aynı zamanda evlerin şıklığına şıklık katıyor. Diğer yandan Giyim sektöründe de oldukça tercih edilen danteller kullanıldığı her alanda kendini göstermeye devam ediyor. Sehpa örtüsü dantel modelleri, dantel masa örtüsü örnekleri, salon takımları, vitrin takımları, havlu kenarları, oda takımları, mutfak takımları, perdeler ve daha pek çok dantel örnekleri hayatımızda büyük bir yer kaplıyor esasen.

Dantel Masa Örtüsü Modelleri

Dantel masa örtüsü modelleri tahmin edemeyeceğiniz kadar çok çeşitlidir. Kimine göre dantel yapmak hobi iken, kimine göre iş kolu olarak hayata geçirilmekte. Her geçen zaman diliminde modellerin yenisine yenileri eklenirken günümüze çok daha modern haliyle dantel masa örtüleri karşımıza çıkmakta. Dolayısıyla çeşitlilikte alabildiğine artmakta.

Tığ İşi Dantel Sehpa Örtüsü Örnekleri

Sevgili okurlar, bugün günümüze en zarif ve en modern hali ile gelmiş ve şıklığı ile göz kamaştıran dantel modellerini derledik. Sultan hanımı ve onun eşsiz tasarımlarını uzun bir süredir takip ediyor ve takdir ediyorum. Tabiri caizse gözlerimi alamıyorum. Eminim sizler de bu şahane modelleri gördükten sonra bizimle aynı hissiyatı yaşayacaksınız. Çeyiz için örnek arayanlar, evinin şıklığına şıklık katmak isteyen herkesi davet ediyorum buyurunuz hanımlar;

fiskos örtüsü dantel modeli

En Çok Aratılan Dantel Runner Modelleri

dantel runner
tığ işi dantel runner
masa örtüsü dantel modelleri

Kaynak: @sultans_design

 • 7
  like
  Like
 • 2
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 2
  angry
  Angry
 • 3
  thinking
  Thinking
 • 1
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir