1. Anasayfa
 2. TIĞ OYASI

Sosyal Medyada Popüler Olan Çok Zarif Tığ Oyası Modelleri

Sosyal Medyada Popüler Olan Çok Zarif Tığ Oyası Modelleri
0

Sosyal medyada popüler olan çok zarif tığ oyası modelleri ile karşınızdayız. gelinisleri.com olarak sizler için oldukça ilgi çekici tığ oyası modelleri derledik. Özellikle çeyizlik için tercih edebileceğiniz yeni tasarım tığ oyası modelleri ve zarif örnekler bulunuyor. Genç kızlarımızın tercih edebileceği kullanışlı tığ oyası modellerinden sizler de nişan bohçalarına yapabilirsiniz. Tığ oyası yapımını bilmiyorsanız YouTube videoları izleyerek öğrenebilirsiniz. Bunun için biraz ilgi ve el yatkınlığı öğrenmek için yetiyor.

Bu Sezonun Göz Kamaştıran Çeyizlik Yazma Kenarı Tığ Oyası Modelleri

kırmızı tığ oyası modeli

Bu yıla damga vuracak çeyizlik zarif tığ oyası modelleri bu yazımızda sizleri bekliyor. Sizler de bu güzelim tığ oyası modellerinden tercih ederek güzel görünüm elde edebilirsiniz.

çeyizlik tığ oyası modelleri

Görselde gördüğünüz iki renkli kolay tığ oyası modelinden sizler de tercih ederek zarif görünüm elde edebilirsiniz. Hem çeyizlik hem günlük kullanım için doğru bir seçenek olabilir.

nazar boncuklu tığ oyası modelleri

Son zamanlarda oldukça tercih edilen nazar boncuklu tığ oyası modelinden sizler de tercih edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

çiçekli yazma kenarı tığ oyası modeli

Çok renkli yazma kenarı tığ oyası modellerinden arayanlar görseldeki modelden tercih ederek güzel bir görünüm elde edebilirler. Çiçekli tığ oyası modelleri çokça tercih ediliyor ve genç kızlarımız tarafından oldukça tercih ediliyor.

mavi yazma kenarı tığ oyası modeli

Mavi yazma kenarı için tığ oyası modelleri arayanlar görseldeki şık örnekten tercih edebilirler.

Bu Örnekler Kaçmaz Yeni Tasarım Yazma Kenarı Tığ Oyası Modelleri

Kaynak: @oyalarim_esra_celik

 • 0
  like
  Like
 • 3
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir