Çeyizcilerin En Çok Tercih Ettiği Yazma Kenarı İğne Oyası Modelleri
0

Çeyizcilerin en çok tercih ettiği yazma kenarı iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. gelinisleri.com olarak sizler için en yeni tasarım iğne oyası modellerini seçtik. Bu modelleri sizler de tercih ederek hoş görünümler elde edebilirsiniz. İğne oyası modellerinden istenirse havlu kenarına da uyarlanabilir. Nişan bohçalarına yapılacak havlu kenarı için buradaki iğne oyası modellerinden tercih edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Gelin şimdi dilerseniz bu güzelim iğne oyası modellerini yakından inceleyelim.

Herkesin Çok Beğenerek Tercih Ettiği İğne Oyası Modelleri

İlk kez iğne oyası yapacak olanlar YouTube dan video izleyerek yapılışını öğrenebilirler. Bu konuda oldukça geniş seçenek mevcut. Beğenilen birçok modelde iğne oyası yapılışını bulabilmek mümkün.

Sarı yazma kenarına beyaz papatya iğne oyası modeli tercih ederek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına renk renk iğne oyası modelleri tercih ederek hareketlilik katabilirsiniz. Modeli görselde gördüğünüz gibi çıtı pıtı bir örnek tercih edebilir, güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gri tülbent kenarına sarı renkte iğne oyası tercih edebilirsiniz. Oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz bu şekilde.

Görselde gördüğünüz bu üç boyutlu iğne oyası modelini isterseniz havlu kenarı için de tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz rengarenk fiyonklu iğne oyası modelinden sizlerde tülbent kenarı için tercih edebilirsiniz.

Siparişlere Yetişilmeyen En Yeni Tasarım İğne Oyası Modelleri

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir