1. Anasayfa
 2. İĞNE OYASI

Tek Renk Yazmaya Yapılan Boncuklu Boncuksuz Tığ Oyası Modelleri

Tek Renk Yazmaya Yapılan Boncuklu Boncuksuz Tığ Oyası Modelleri
0

Tek renk yazmaya yapılan boncuklu boncuksuz tığ oyası modelleri ile karşınızdayız. Yazma kenarına yapılabilecek çok zarif tığ oyası örnekleri bu yazımızda sizleri bekliyor. gelinisleri.com olarak sizlerin isteği doğrultusunda en güzel oya modellerini eklemeye devam ediyoruz.

Tığ Oyası Tek renk Yazma Modelleri

Mavi yazma kenarına sizler de görselde görüldüğü gibi boncuklu bir tığ oyası tercih edebilir güzel görünüm elde edebilirsiniz.

Yeşil tülbent kenarına sizlerde bu güzel tığ oyasından örebilirsiniz. Kendinize veya sevdikleriniz için hediye yapabilirsiniz. Tığ oyası nasıl yapılır bilmiyorsanız tiğ_oyammm instagram hesabı ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Fuşyanın güzelliği der susarım :) tığ oyası modeli de çok yakışmış. sizler de bu tığ oyasından tercih edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çok zarif ve kullanışlı bir model, sizlerde günlük veya çeyiziniz için tercih edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sizlerde youtube videolarını izleyerek bu güzel tığ oyalarından yapabilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Pratik ve Çok Hoş Yazma Kenarı Tığ Oyası Modelleri

Pratik ve çok hoş yazma kenarı tığ oyası modellerini sizler de kızınızın veya oğlunuzun çeyizi için tercih edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sizlerde bu güzel tığ oyasını tercih edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yeşil yazma kenarına görselde gördüğünüz gibi kullanışlı bir tığ oyası tercih edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kırmızı yazmaya yakışacak boncuklu tığ oyasından sizlerde tercih edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kaynak: @tig_oyammm

Kolaylıkla Yapabileceğiniz Tığ Oyası Anlatımlı Yapılış Videosu

Sizlerde videoyu izleyerek tığ oyası yapımını izleyebilir ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapacak olanlara kolaylıklar diliyorum.

Kaynak: TIĞ OYAMMM (YouTube)

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir