Örgüden Atkı Bere Takımlar
3

Örgüden atkı bere takımlar ile karşınızdayız. Hanımlar birkaç gün önce internette gezinirken gördüğüm bu atkı bere takımlar inanılmaz hoşuma gitti ve bu güzellikleri sizlerle paylaşmak istedim. Eminim bizleri güzellikleriyle etkilediği gibi sizleri de etkileyecekler.

İnanılmaz Güzel Örgü Bebek Atkı Bere Takımları

Kaynak: @duslerokyanusum

Örgü yapan hanımlara ilham olurken, örgü bilmeyenlerimizi renklerin uyumu, gerekse şirin hayvan figürleri ile cezbediyor. Üstelik takımları yapan hanımefendi her yaşa uygun tasarlayabiliyor. Yani arzu eden anne-kız, anne-oğul veya baba-oğul, baba-kız konsepti şeklinde veya sevdiklerine her yaştan sipariş verebiliyor. Sözü daha fazla uzatmadan bu güzelim tasarımları sizlerle başbaşa bırakıyorum:

En Güzel Kışlık Bebek Örgü Modelleri

Sizler de bu güzel takımlardan oğlunuza kızınıza veya sevdiklerinize örebilir hediye edebilirsiniz. Görsel güzelliği ile göreni kendine hayran bırakan en güzel kışlık bebek örgü modelleri bu yazımızda. Ayrıca sıcacık yumuşacık atkı bere takımları sayesinde bebekler hiç üşümeyecek!

Kaynak: @duslerokyanusum

 • 5
  like
  Like
 • 2
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 3
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 2
  thinking
  Thinking
 • 1
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. Hi. For sale, please contact @duslerokyanusum on instagram.

 2. 27 Şubat 2022

  Hi your sets are absolutely beautiful where can I buy your patterns please
  Thank you
  Cristol
  076 808 1679

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir