EN YENİ BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ
0

Herkesin çok seveceği en yeni bebek örgü modelleri ile karşınızdayız. gelinisleri.com olarak sizler için en çok beğenilen ve en yeni örgü modellerini derlemeye devam ediyoruz. Bugün de görünce çok sevdiğimiz bebek örgü modellerini elif_knitting instagram hesabından biraraya getirdik ve sizlerle de bu güzellikleri mutlaka paylaşalım istedik. Hadi gelin bu güzelim bebek örgü yelek, hırka ve takımları yakından inceleyelim.

Annelerin Tercihi Olacak En Son Çıkan Bebek Yelek Hırka ve Örgü Modelleri

Annelerin tercihi olacak en son çıkan bebek yelek hırka ve örgü modellerinden sizler de tercih edebilir, eğer örgü örmesini bilmiyorsanız resimler üzerinde bulunan hesaptan kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz bebek örgü tulum modelini sizler de tercih edebilir bu kışı sıcacık geçirebilirsiniz.

Sizler de görselde gördüğünüz üzere iki renkli örgüler tercih edebilirsiniz.

Son zamanların en trend örgü modellerinden olan kirazlı hırka modelini sizlerde tercih edebilir veya resim üzerinde bulunan instagram hesabından rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz örgü modelini sizler de tercih edebilir yapılışını Youtube videoları izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz örgüden bebek hırka modelini sizlerde tercih edebilir harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Son zamanlarda annelerin en çok tercih ettiği bebek örgü modellerinden bir tanesi de bu bebek tulum modeli.

Çok Beğeneceğiniz Örgü Bebek Tulum ve Hırka Modelleri

Çok beğeneceğiniz örgü bebek tulum ve hırka modelleri sizlere ilham olacaklar. isteyen, örgü yapmasını bilmeyen veya zamanı olmayanlar resimler üzerinde bulunan hesaptan sipariş verebilirler.

Kaynak: @elif_knitting

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir