1. Ana Sayfa
  2. ÖRGÜ

EN BEĞENİLEN BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ

EN BEĞENİLEN BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ
0
Ad

En beğenilen bebek örgü modelleri ile karşınızdayız. gelinisleri.com olarak örgü severlerin çok hoşuna gideceği, mutlaka bu modelden yapmalıyım diyeceği en güzel bebek örgü modellerini derledik. El örgüsü sıcacık bebek yelek modelleri, çeşit çeşit kız ve erkek bebek için yapabileceğiniz birbirinden sevimli hırkalar, elbiseler, bereler, patikler ve takımları burada bulabilirsiniz.

Annelerin Görünce Hemen Örmek İstediği Bebek Örgü Modelleri

Gerek renk seçimleri gerekse model seçiminde sizlere fikir verirken yapılışları konusunda da zaman zaman bilgi verecek görselleri sizlerde bizim gibi çok seveceksiniz. Gelin şimdi nerusun_orguleri ‘neden derlediğimiz, sipariş üzerine yapılmış çoktaaan bebişlerin giymeye başladığı o sıcacık modellere yakından bir göz atalım. Örgü bilmeyenler için hanımefendinin bu anlamda 4yaşa kadar örgü hizmeti bulunuyor. Sizlerde burada çok beğendiğiniz modelden nerusun_orguleri instagram hesabı ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz hanımlar;

Ad

Kızınıza, yeğeninize, torununuza yapabileceğiniz harika bir takım. Hem el emeği sıcacık hem çok zarif.

Çok hoş bir model sizlerde böyle bir el örgüsü hırka modelini tercih edebilir kışı sıcacık geçirebilirsiniz.

Görenin beğenisini topladı, onlarca beğeni alan bu modelden sizlerde tercih edebilirsiniz.

Yapılışını sizlere kolaylık olsun diye anlatan nerusun_orguleri ne gelinisleri.com olarak teşekkür ederiz.

Kaynak:@nerusun_orguleri

Ad
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap