YENİ BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ
0

Tüm anneler buraya en yeni bebek örgü modelleri ile karşınızdayız. gelinisleri.com olarak sizler için oldukça yeni tasarım bebek örgü modelleri seçtik. Sizlerde bu harika tasarım örgü modellerinden ilham alabilir en güzel örgüleri yapabilirsiniz. Örgüden bebek yelek modelleri, bebek örgü hırka modelleri, örgü bebek takımları ve daha fazlasını bulabileceksiniz.

Görünce Bayılacaksınız Birbirinden Cici Bebek Örgü Modelleri

Görünce bayılacaksınız birbirinden cici bebek örgü modelleri bu yazımızda sizleri bekliyor. En yeni ve en modern bebek örgü modellerini sizler için derlemeye devam ediyoruz.

Örgü örmesini bilmeyenler de üzülmesinler bu güzelim örgü modellerine sahip olmak hiç de öyle sanıldığı kadar zor değil; resimler üzerinde bulunan instagram hesabı ile iletişime geçerek kolaylıkla sipariş oluşturabilirler. Hadi şimdi buyurunuz @cakirorgu farkıyla bebek örgü modellerini yakından inceleyelim:

Son zamanların en trend örgüden bebek hırka modelini sizler de kız bebekleriniz için istediğiniz renklerde örebilirsiniz.

Böylesine güzel atkı, bere ve hırkadan oluşan takımda sizler yapabilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Arkalı önlü fotoğrafını gördüğünüz bebek örgü yelek modelini sizlerde rahatlıkla örebilirsiniz.

Çok seveceğiniz örgü modellerini cakirorgu instagram hesabı ile iletişime geçerek spariş verebilirsiniz.

Sizler de bu güzel takım modelini çocuğunuza, torununuza veya sevdikleriniz için örebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Örgü örmesini bilmiyorsanız youtube videolarını izleyerek kolaylıkla sizlerde örgü öğrenebilir bu güzelliklerden sizler de yapabilirsiniz.

Hırka, atkı ve bereden oluşan bu güzel takımı sizlerde sevdikleriniz için tercih edebilir bu kışı sıcacık geçirebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz çok şık tulum modelini sizler de dilediğiniz ve sevdiğiniz renklerde tercih ederek örebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gören Annelerin Hemen Örmek İstediği En Güzel Bebek Örgü Modelleri

Gören annelerin hemen örmek istediği en güzel bebek örgü modellerini gelinisleri.com olarak sizlere sunuyoruz. Görselde gördüğünüz en yeni ve en modern örgüden bebek örgü takımını sizde sevdikleriniz için tercih edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kolaylıkla Yapabileceğiniz En Zarif Bebek Hırka Örgü Modeli ve Anlatımlı Yapılışı

Kaynak: ÇAKIR ÖRGÜ ZEYNEP ÇAKIR (Youtube)

Videoyu izleyerek bu zarif ve çok cici bebek hırka örgü modelini sizler de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Kaynak: @cakirorgu

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 1
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir