EN ÇOK ARATILAN BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ
0

En çok aratılan bebek örgü modelleri ile karşınızdayız. Son zamanların en çok beğenilen ve en çok sipariş alan bebek örgü modellerini gelinisleri.com olarak derlemeye devam ediyoruz. Örgülerin her biri ayrı güzel hepsinin renk uyumu ve işçiliği birbirinden muazzam. Bizler bakmalar ve sevmelere doyamadık sizlerin de bu örgü modellerini çok seveceğinizi düşünüyoruz.

En Yeni Örgü Bebek Yelek Modelleri, Bebek Hırka Örnekleri

Oğlunuza, torununuza, sevdiklerinize hediye olarak böyle bir takım örebilir veya resimler üzerinde bulunan instagram hesabından Gözde hanım ile iletişime geçerek istediğiniz modelden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Böyle bir takım tercih ederek bu kışı sıcacık geçirebilirsiniz.

Çiçek motifli hırkalar son zamanların vazgeçilmezi desek yanlış olmaz, gri zemin üzerine rengarenk çiçeklerle hareketlilik kazandırılmış ve çok tatlı olmuş. Sizler de tercih edebilir örebilir veya örmeyi bilmiyorsanız, zamanınız yoksa resimler üzerinde bulunan instagram hesabından sipariş verebilirsiniz.

Bebekler için böyle bir tulum çok ihtiyaç ve bu model ilk tercihiniz olabilir.

Çok zarif çok güzel bir model Gözde hanımın ellerine sağlık benim favori örgü modelim bu. Sizlerde kızınıza böyle bir hırka tercih edebilirsiniz..

KAYNAK: @kralice_oruyor

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir