EN ÇOK BEĞENİLEN BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ
0

Annelerin sipariş vermek istediği bebek örgü modelleri ile karşınızdayız. Biz anneler çocuğumuz için en güzelini isterken aynı zamanda sıcacık tutmasını da istiyoruz. Ve bu bizim en doğal hakkımız diye düşünüyorum :) o yüzden gelinisleri.com olarak birbirinden güzel örgü modellerini sizler ve çocuklarımız için seçmeye devam ediyoruz.

En Güzel Bebek Örgü Yelek Modelleri

Annelerden tam puan alan bebek örgü modellerini sizlerle buluşturuyoruz.

Örgü örmeyi bilenler için ilmek sayılarını belirten görseller sizlere yardımcı olacaktır, bu anlamda görsellerin sahibi hanımefendiye gelinisleri.com olarak teşekkür ediyoruz. Örmeyi bilmeyenler ise resimler üzerinde bulunan instagram hesabı ile iletişime geçerek kolaylıkla sipariş oluşturabilir bu güzel ciciler ile sıcacık kışı geçirebilirler.

BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ İLE BU KIŞ SICACIK GEÇECEK

Sizlerde böyle bir hırka oğlunuza, kızınıza, torununuza örebilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Şapkalı olması da ayrı bir güzellik.

Şapkayı örebilmek için tüm detaylar mevcut, yine güzel bir hırka, jile veya atkı ile kombin yapabilirsiniz.

Tulumlar bu sene çok moda oldu, önümüzdeki yıl da çokça tercih edilecektir. Özellikle kahve ve gri tonlar üzerine her renk hırka yakışır. sizlerde dilediğiniz renklerde bu kombinden örebilir veya görseller üzerinde bulunan instagram hesabı ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Motifli cepler hareketlilik kazandırmış ve inanılmaz şık olmuş. sizlerde bu modelden ilham alabilir hırkalarınızı bu şekilde tercih edebilirsiniz.

Daha önce yayınlamış olduğumuz birbirinden güzel örgü modellerini görebilmek için Örgü kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

KAYNAK: @ilmek_ilmek_orgulerim_77

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 1
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir