1. Ana Sayfa
  2. ÖRGÜ

YENİ BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ

YENİ BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ
0
Ad

Yeni bebek örgü modelleri ile karşınızdayız. Her şeyin en iyisine layık olan yine bebeklerimiz. Anneleri olarak en iyisini isterken aynı zamanda güzeli olsun isteriz. Bu yazımızda yine en iyi bebek örgü modellerini bir araya getirdik. Neyire hanımın en güzel örgüden bebek yelek modelleri, bebek hırka örnekleri ve bebek örgü takımları bu yazımızda sizleri bekliyor.

En Güzel Bebek Örgü Modelleri

En güzel bebek hırka modeli arıyorsanız anneler buraya! Ve yine en güzel yelek, örgüden elbise ve takımlar bebekleriniz için sizlere ilham olacaklar. Örmeyi bilenler anlatımlı görseli sayesinde rahatlıkla örebilirler. Bilmeyenler nerusun_orguleri instagram hesabı ile iletişime geçerek sipariş verebilirler.

Ad

Hiç örgü bilmiyorsanız YouTube videoları izleyerek sizlerde örgü örmesini öğrenebilirsiniz.

Kızınız, yeğeniniz, torununuz için sizler de bu güzel hırka modelini tercih edebilirsiniz.

En şık bebek yelek modellerini Örgü galerimizde bulabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz yelek modelini sizler de tercih ederek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Degrade hırkalar son zamanlarda oldukça tercih ediliyor. Sizlerde aynı renklerde hırka modelini tercih ederek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

En Güzel Örgü Bebek Yelek, Elbise, Hırka, Takım Modelleri

Kaynak: @nerusun_orguleri

Ad
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap