EN GÜZEL BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ
0

Herkesin yapılışını merak ettiği bebek örgü modelleri ile karşınızdayız. gelinisleri.com olarak sizlere oldukça güzel örgüden yelek, hırka bere, patik, battaniye ve tulum modelleri seçtik. Gelin şimdi isterseniz bu çok şık tasarım bebek örgü modellerini yakından inceleyelim.

Beğeni Üstüne Beğeni Alan Çok Şık Tasarım Bebek Örgü Modelleri

Şu sıralar ilgiyle takip ettiğim Sihirlieller_orgu instagram hesabından derlediğim çok şık tasarım örgü modellerini sizlerde görün istedim. Bizler çok beğendik sizlerinde beğeneceğinizi düşünerek paylaşalım istedik.

Örgü örmesini bilenler için ilham alınacak şahane örnekler mevcut. Bilmeyenler üzülmesinler sihirlieller_orgu instagram hesabı ile iletişime geçip sipariş vererek bu çok şahane bebek örgülerinden kolaylıkla edinebilirler.

Modeline ve rengine hayran olmamak elde değil. Sizler de bu güzel hırka modelinden tercih edebilir, kızınızı, yeğeninizi, torununuzu veya sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Annelerden tam puan alan bu şahane gri bebek örgü modelini sizlerde tercih edebilir bu kışı sıcacık geçirebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz muhteşem bebek hırka, patik, bere takımından sizler de tercih edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Her işin başı sevmek; sevgi ve emekle yapılan her iş de mutlaka güzel sonuçlar doğuruyor.

Dediğim gibi bizler bayıldık eminim sizler de çok sevdiniz. gelinisleri.com olarak bu şahane bebek örgü modellerini sizlerle buluşturmamızı sağladığı için sihirlieller_orgu ye teşekkür ederiz.

Tüm Annelerden Tam Puan Alan Örgü Bebek Yelek Hırka Örgü Modelleri

Kaynak: @sihirlieller_orgu

 • 1
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 1
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir