Çeyizlik En Güzel Lif Modelleri
0

Çeyizlik en güzel lif modelleri ile karşınızdayız. Serpil hanımın çeyizlik yapmış olduğu en göz alıcı lif modellerini sizler için bir araya getirdik. Yapabileceğiniz veya yaptırabileceğiniz çeyizlik en güzel lif modellerini sizler için derlemeye devam ediyoruz. Özellikle kullanışlı ve gösterişli lif modelleri bu yazımızda sizleri bekliyor. Sizlerde sevdikleriniz için Serpil hanımın çeyizlik en güzel lif modellerinden ilham alabilirsiniz.

Gösterişli Örgü Lif Modelleri

Gösterişli örgü lif modelleri arayanlar bu galerimizde bulunan görseller tam da sizlere göre. Çeyiz için aradığını bulamayanlar eminim bu görsellerden sonra başka model aramayacaklar. Her biri el emeği göz nuru lif modellerine sizlerde bizim gibi bayılacaksınız.

Görselde gördüğünüz çeyizlik en güzel lif modellerinden birtanesi. Sizler de aynı model ve renk tonlarında çeyiziniz için yapabilirsiniz.

Örgü örmeyi bilmeyenler YouTube videoları izleyerek öğrenebilirler. Bunun için oldukça açıklayıcı videolar mevcut.

Görselde gördüğünüz zarif lif modelinden sizlerde kendiniz veya sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

Renklerin uyumu ve modelin zarifliği hanımlar tarafından tam puan alıyor. Sizlerde oğlunuza kızınıza çeyiz için tercih edebilirsiniz..

2022 nin Çeyizlik En Güzel Lif Modelleri

Kaynak: @serpilinlifsepeti

 • 0
  like
  Like
 • 1
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir