ÇEYİZLİK İĞNE OYASI MODELLERİ
0

Çeyizlik iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. Çeyizlerin en vazgeçilmez parçalarından bir tanesi de şüphesiz yazmalardır. Özellikle iğne oyalı yazmalar çeyizlerin güzelliğine güzellik katıyor. Hanımlar el emeği göz nuru iğne oyası modellerini çeyiz bohçaları için çeşit çeşit üretmeye devam ediyor. Bizler de gelinisleri.com olarak bu anlamda sizlere destek vermeye devam ediyoruz. En sevilen iğne oyası modellerini sizler için bir araya getiriyoruz. Gelin şimdi yine sizler için seçtiğimiz iğne oyası modellerini yakından inceleyelim:

Yeni İğne Oyası Modelleri

Yeni iğne oyası modelleri renk renk bu yazımızda sizleri bekliyor. Sizler de görsellerde gördüğünüz modellerden çeyizleriniz için yapabilirsiniz. İğne oyası yapımını bilmiyorsanız Youtube videoları izleyerek öğrenmeniz mümkün.

İğne oyası yapmak her işte olduğu gibi bilgi yanında beceri de gerektiriyor. Böyle bir iğne oyasını hayata geçirmek için el yatkınlığınızın olması gerekli. Elbette yaptığınız işi sevmek bunların en başında geliyor. Severek yapılan her işin sonucu da güzel oluyor. Sizler de iğne oyası yapımını öğrenerek kendinize ve sevdiklerinize hediyeler yapabilirsiniz.

Bordo yazma kenarına yapılabilecek hoş bir model, sizlerde tercih edebilirsiniz. ve güzel bir görünüm elde edebilirisiniz.

Mavinin en güzel tonlarındaki bir yazma için sizlerde görselde gördüğünüz iğne oyası modelini tercih edebilirsiniz.

Siyah yazma ile gül kurusu rengini birleştiren bu iğne oyası modelinden sizler de tercih edebilirsiniz.

Pembe yazmaya görselde gördüğünüz renklerde iğne oyası yapabilirsiniz.

Kaynak: igneye_dairhersey

İğne Oyası Yapılışı

Sizler de videoyu izleyerek kolaylıkla iğne oyası yapabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolaylıklar dilerim.

Kaynak: Neşe’nin İğne Oyaları (YouTube)

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 1
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir