1. Ana Sayfa
  2. İĞNE OYASI

En Güzel İğne Oyası Modelleri

En Güzel İğne Oyası Modelleri
0
Ad

Görüntüsü ile oldukça iddialı ve hepsi birbirinden şahane iğne oyası modellerini sizlerle buluşturmak istiyoruz. Hemen her gün iğne oyası modellerine bir yeni model daha ekliyor hanımlar ve yeni modellere yetişmek oldukça güç. Bizde görüntüsünün zarifliği ve birbirinden iddialı iğne oyası modellerinden derleme yaparak sizler için bir resim galerisi hazırladık.Renklerini dilediğiniz renk iplerle,elinizdeki yazma rengine göre kendiniz uyarlayabilirsiniz. Bu harika iğne oyası modellerini sizlerle buluşturmak bizden uyum ahenk vede emek sizden hanımlar :) İğne oyası Türk örf ve adetlerinde çeyiz sandıklarımızın vazgeçilmezi niteliğinde. Çeyiz denilince akla gelen ve olmazsa olmazlarımızdan. Bu nedenle her anne oğluna/kızına iğne oyalı yazmalardan çeyiz sandığına hazırlamak ister. Bilenler taa çocukluğundan itibaren hazırlamaya başlar bilmeyenler ise çoğu zaman sipariş vererek hazırlığını tamamlar. İşte tamda bu anlamda siz değerli hanımlar kendinize, evladınıza bu el emeği göz nuru işleri hazırlarken başkaları için de yapabilir sipariş üzerine satış yapabilirsiniz.

Çeyizlik En Göz Alıcı İğne Oyası Modelleri

Çeyiz bohçalarınıza yakışacak rengarenk yazmalar igne_oyasi_nagihankt instagram hesabından derlenerek alıntı yapılmıştır. Hanımefendi sizlere ilham olacak bu iğne oyası modellerinden istediğiniz örneği sipariş alıyor ve özenle hazırlayarak kargo teslim yapıyor: vaktim yok veya yapılışını bilmiyorum diyen hanımlar için bu anlamda verdiği destekten dolayı hemde güzelim örnekleri sizlere ulaştırmamızı sağladığı için kendisine gelinisleri olarak teşekkür ediyoruz.

Ad

Kaynak: igne_oyasi_nagihankt

Ad

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap