SİPARİŞ ÜZERİNE SİPARİŞ ALAN İĞNE OYASI MODELLERİ
0

Herbiri birbirinden muhteşem Neşe hanımın iğne oyalarını sizler için derledik. Özellikle Çeyiz hazırlığı yapan genç kızlarımız haydi toplaşın sipariş üzerine sipariş alan bu iğne oyası modellerinden sizde çeyiziniz için yapın / yaptırın.

Hiçbir Yerde Görmediğiniz En Muhteşem İğne Oyası Modelleri

Neşe hanımın yazma kenarı iğne oyası modellerine bayılacaksınız

Hiçbir yerde görmediğiniz en muhteşem iğne oyası modelleri yazma kenarı örnekleri bu galerimizde sizleri bekliyor. Renk renk desen desen yazma kenarı modellerinden sizlerde kendinize ve sevdiklerinize yapabilirsiniz.

Sizlerde siyah zemin üzerine böylesi güzel çiçekli bir iğne oyası modeli tercik edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sizlerde Youtube tan izleyerek bu harika modeli kendinize veya sevdikleriniz için yapabilirsiniz.

Bu çok güzel iğne oyası modelini sizlerde tercih edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

EN GÖSTERİŞLİ YAZMA KENARI İĞNE OYASI MODELLERİ

Burada bulunan iğne oyası modellerinden sizler de kendinize, sevdiklerinize yapabilirsiniz. İğne oyası nasıl yapılır bilmeyenler Youtube dan izleyerek modelleri yapabilirler. Neşe hanımın anlatımıyla sizlerde en gösterişli yazma kenarı iğne oyası modellerinden yapabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Daha fazla iğne oyası çeşitleri için İĞNE OYASI kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Sizlerde bu güzel yazma kenarı iğne oyası modellerinden çeyiziniz için yapabilirsiniz. Gelin bohçasının vazgeçilmezi iğne oyası modellerinden sizler de tercih edebilirsiniz.

İĞNE OYASI MODELİ YAPILIŞI

Sizlerde videoyu izleyerek en güzel iğne oyası modellerinin yapılışını öğrenebilirsiniz. En yeni ve en çok beğenilen iğne oyası modellerini sizler için web sitemize eklemeye devam ediyoruz. gelinisleri.com olarak yapacak olan bayanlara kolaylıklar dileriz.

Kaynak: @neseningöznuruigneoyasi

 • 0
  like
  Like
 • 1
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir