En Çok Sipariş Alan En Popüler Dantel Modelleri
0

Sevgili hanımlar, gelinisleri.com olarak sizler için en beğenilen dantel modellerini eklemeye devam ediyoruz. Bu yazımızda da yine tığ işi harika dantel modellerini sizler için bir araya getirdik. Tığ işi özenle yapılmış salon takımları, oda takımları, masa örtüleri, peçete dantel modelleri ve yine fiskos örnekleri ile karşınızdayız. Sevgili hanımlar bildiğiniz üzere dantelin bizler için yeri hep ayrı hiçbir zaman modası geçmez ve geçmeyecek, çünkü biz hanımlar dantele son dönemde yeni bir bakış açısı getirdik şöyle ki özellikle eski dantelleri değerlendirerek modernize edip harika sanatlar ortaya çıkardık. bu sebeple eski yeni dantel hayatımızda hep vardı ve var olmaya devam edecek.

Tığ işi Dantel Modelleri

El emeği göz nuru elişiler çeyizlerimizde de yine yerini ilk günkü gibi korumaya devam ediyor. Bu nedenle bizler sizler için en beğenilen modelleri, en gözde örnekleri derlemeye devam ediyoruz.Dilerseniz yeni modellerimizi incelemeye başlayalım;

Hanımlar harika bir takım öyle değil mi,dantel işi hakikaten biz sanat ve bu sanatı bizim hanımlar gerçekten layıkı ile icra ediyorlar..

ve işte yine bir takım daha masa örtüsü ve peçeteleri ile beraber muntazam bir örnek gerçekten..

şöyle yakından bakmak isteyenlerimiz için yakın çekim bırakıyorum hanımlar.

yuvarlak masa için dantel örneği arayanlarımız için muntazam bir model.

Bir önceki yazımızda paylaştığımız farklı modeller için de En Zarif En Güzel Dantel Modelleri yazımıza bakabilirsiniz.

Kaynak: @dantel.diyarim

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 1
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir