1. Ana Sayfa
  2. KANAVİCE ÖRNEKLERİ

ESKİ KANAVİÇE DEĞERLENDİRME

ESKİ KANAVİÇE DEĞERLENDİRME
0
Ad

Taa eskilerden günümüze, değerine değer katarak gelen gelenek bizde kanaviçe.. Evimizin her köşesinde görmek istediğimiz güzellik. Günümüzde kanaviçe işlemelerini salonlarımızda, banyolarımızda, mutfaklarda ve takılarda görmek mümkün. Seçenekleri artırabiliriz. Özellikle çeyiz bohçalarında son zamanlarda oldukça tercih ediliyor. Eski kanaviçe değerlendirme konusunda da yine farklı fikirler bulabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere fikir verecek birbirinden güzel runner modelleri derledik. ecenin_sandigi instagram hesabından derlediğimiz işte o şahane örnekleri gelin hep birlikte inceleyelim.

KANAVİÇE RUNNER ÖRNEKLERİ

Anneannelerimizin, babaannelerimizin sandığındaki antika kanaviçeleri günümüze modernize ederek muhteşem parçalar ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı dokularda kumaşlar kullanarak veya danteller ile kombin yaparak sizi yansıtacak tarzlarda örtüler oluşturabilirsiniz.

Ad

Sizlerde görselde gördüğünüz runner modelinden tercih edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Otantik Kanaviçe Örnekleri

Kaynak: ecenin_sandiği

Ad

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap