1. Ana Sayfa
  2. KANAVİÇE ŞABLONLARI

Gösterişli Etamin Seccade Şablonları

Gösterişli Etamin Seccade Şablonları
0
Ad

Gösterişli etamin seccade şablonları ile karşınızdayız. En çok aranan ve beğenilen seccade etamin şablonlarını web sitemizde bulabilirsiniz. Sadelikten uzak oldukça zarif ve renkli bu etamin seccade şablonuna bayılacaksınız. Tasarımı Emine Şanlı Kaçmaz’a ait harika bir şablon. Sizler de çeyiziniz, sevdikleriniz için bu seccade etamin şablonunu hayata geçirebilirsiniz. Daha önce yayınladığımız muhteşem etamin seccade şablonlarını görmek için Kanaviçe Şablonları galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Yine Salon takımları, analı kızlı etamin havlu modelleri, oda takımları, nişan bohçası işleme modelleri, masa örtüsü, runner ve daha pek çok kanaviçe modellerinden ilham alabilmek için Kanaviçe Örnekleri galerimizi mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

Çeyizlik Gösterişli Etamin Seccade Şablonları Modelleri

Çeyiz için yapabileceğiniz gösterişli seccade modelini sizler de bizim gibi çok seveceksiniz. İçerisinde gül motifinin olması zarifliği de beraberinde getiriyor. Kanaviçe işlemelinde en çok kullanılan motif şüphesiz gül motifi ve hakikaten göz dolduruyor. Evinizin hemen her köşesine gül motifi yakışacaktır. Sofra takımlarında, masa örtülerinde salonlarınızı güzelleştirirken, havlularda banyonuza muhteşem bir hava kazandıracaktır. Nişan bohçalarında yine gül motifi oldukça tercih ediliyor. Sizler de tercih edebilirsiniz. Dilerseniz gelin şablonumuzun detaylarına geçelim;

Ad

Kaynak: @esk.crossstitch

Ad

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap