1. Ana Sayfa
  2. KANAVİÇE ŞABLONLARI

GÜLLÜ SECCADE ŞABLONU VE RENK KODLARI

GÜLLÜ SECCADE ŞABLONU VE RENK KODLARI
0
Ad

Seccade modeline bayıldım ve mutlaka sizinde görmenizi istedim hanımlar. Oldukça gösterişli, güllü seccade modeli tam çeyizlere göre bir model. oğlunuza kızınıza fevkalade bir bohca takımı yapabilirsiniz. Renk tonlamasını kendi arzunuza göre mavi kırmızı, mor ve ya hangi rengi seviyorsanız o renkten tonlama ile işleyebilirsiniz. Tamamen kendi zevkinize göre yapabilirsiniz.

Etamin Seccade Şablonu

Köşelerdeki güllü-çiçekli motifi bohçanın köşe kısmına işleyebilirsiniz. uçtaki tek tomurcuk gülü tesbih kesesine uygulayabilirsiniz. Kenar kısmını da havlu için işleyip takımınızı oluşturabilirsiniz hanımlar.

Ad

Şablon Serpil KESKİN hanımefendiye aittir. Daha önceleri de birçok kez kendisine ait anonim tasarımları web sitemizde paylaşmıştık. Görebilmek için Kanaviçe Şablonları kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Şablon görsellerin sonunda renk kodlarını da bulabilirsiniz. gelinisleri.com olarak Serpil Hanıma bu harika şablonu sizlerle buluşturmamızı vesile kıldığı için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kaynak: @serpilkeskinsablon

Kategori: Kanaviçe Örnekleri, Kanaviçe Şablonları, Dantel, Örgü, İğne Oyası

Ad

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap